Aktualności
Przepyszny krążek Bruschette Maretti
     Bruschette to niezwykła włoska przekąska, której podstawą są maleńkie grzanki przygotowane na oliwie z dodatkiem czosnku. Istnieje wiele wariantów tego dania. Najczęściej podawane jest z mieszanką świeżo pokrojonych pomidorów z dodatkiem aromatycznych ziół.
     Urokiem tego dania jest jego prostota. Jednak, by bruschette oddały pełnię swojego smaku, powinny być sporządzane wyłącznie z najświeższych i wysokogatunkowych składników, pośród których podstawą jest porządny, biały, pszenny chleb.
     Dla ułatwienia oferujemy Państwu już przygotowane oryginalne bruschette’y firmy Maretti, aż w pięciu smakach. To przepyszne pieczywo, które może stanowić doskonałą przekąskę lub dodatek do wykwintnej kolacji, produkowane jest z najznakomitszych ziaren pszenicy i ma wyjątkowe walory odżywcze. Cudowne smaki proponowanych przez nas bruschette w zimowe wieczory staną się źródłem wspomnień pięknych letnich chwil, a latem podkreślą walor stosowanych dodatków ze świeżych warzyw. Bruschette mogą stać się dla Państwa inspiracją do tworzenia coraz to nowszych przepisów i zastosowań tego doskonałego pieczywa.


Zawartość składników odżywczych na 100g:


Energia: 465 Kcal
Proteiny: 8,95g
Węglowodany: 62,13g
Tłuszcze: 20,10g
Błonnik: 1,67g
Sód: 1,18g